درباره آکادمی دیزاین

آکادمی دیزاین از سال ۱۳۹۶ با هدف توانمندسازی انسان ها در حوزه های مختلف با رویکرد دیزاین، شروع به كار كرد. این آکادمی مسیر خود را از دوره های آموزشی طراحی محصولات دیجیتال آغاز كرده و در سال های بعد با برگزاری برنامه های آموزشی متنوع، سعی کرد به اهداف خود نزديكتر شود.

نگاهی به فرایند یادگیری

در دنیای امروز دسترسی به منابع آموزشی محدود نیست، اما می بینیم كه همچنان یادگیری عمیق، اتفاق نادری ست. نگاه متفاوتی که آموزش های آکادمی دیزاین، براساس آن بنا نهاده شده است، یادگیری را نه یک سیلابس، كه یك مسیر می داند: مسیری شامل كلاس های آموزشی، خودآموزی، ایجاد محیط مشابه فضای کار حرفه ای، توجه به بافتار (Context) در كنار در نظر گرفتن محتوا (Content) و همچنین تمرین عملی تمامی بخش های آموزشی.

فراگیری

به اعتقاد ما، فراگیری دانشی، بدون تمرین عملی و تبدیل کردنش به مهارت، به رشد منجر نمی شود. ما در آکادمی مهارت‌جو را در مرکز قرار داده و فضا و محتوا را برای فراگیری برایش فراهم می کنیم.

رشد

پس از فراگیری مهارت، لازم است آن را در سناریوهای مختلف تمرین کنیم. کارآموزی بخشی از مسیر یادگیری است و آكادمی دیزاین تسهیلگر این تجربه برای مهارت‌جویانش است

تاثیرگذاری

مابا فراگیری زمینه سازی کرده و با رشد، اوج می گیریم؛ اما برای آنكه روی محیط خود تاثیرگذار باشیم، لازم است به آن برگشته و با نگاه و مهارت های نو تغییرش دهیم.

چرا دیزاین آکادمی؟

تیم برگزاری دوره‌ها

تماس با ما

شما می‌توانید از طریق واتس‌اپ یا ایمیل با ما در ارتباط باشید.