فریما فرحمند

طراح محصول

برای من شاید هیچ چیز با ارزش تر از تاثیر مثبت بر محیط و انسان‌ها و بهبود شرایط نباشه. این دغدغه من رو به سمت دیزاین آکادمی آورد، جایی که همه چیز بر مدار همدلی، اصول و نظمی که همیشه توی کارم دنبالش بودم می‌چرخید. تمام مدت به‌صورت شهودی و قلبی میشد حس کرد هدف همه ما یک چیز هست؛ "بهبود"

مهسا قلی پور

طراح محصول

دوره ای که گذروندم به ذهنم نظم داد و نقشه ی راهم رو روشن‌تر کرد، بعضی وقتا یه همچین دوره هایی میتونن کل زندگی آدمو عوض کنن!

نیلوفر موجودی

طراح محصول

شرکت کردن دوره طراحی محصول دیزاین آکادمی برای من برداشتن اولین قدم از یه مسیر زیبا و هیجان‌انگیز بود. اولین قدم‌ها رو که محکم و اصولی برداری مسیر روشن‌تر و انگیزه‌‌‌ت قوی‌تر میشه. من این سه ماه رو هیچوقت فراموش نمی‌کنم چون هر روز می‌دیدم که نسبت به دیروز اطلاعات و مهارتم بیشتر شده و به خاطر این رشد کردن، از استاد و منتورهای دوره خیلی خیلی ممنونم :)

هومن مثال آذر

طراح محصول

نوید پارسایی

مدیر

دوره برای من از این نظر خیلی جذاب بود که همه چیز طبق دغدغه های توی ذهنم پیش میرفت! چون من همیشه دوست دارم محصول مطابق نظر و خواسته های یوزر نهایی طراحی و سپس ساخته بشه و در دوره ای که گذروندیم‌ تاکید بسیار زیادی روی این قضیه شد و در مورد راهکارهایی که بتونیم به طراحی محصول دیجیتال مطابق با خواسته یوزر نهایی برسیم مطرح شد و در پایان نیز با استفاده عملی از اون ها به طراحی نمونه های اولیه طرح های خودمون پرداختیم که چون نتیجه عملی همه تفکراتت را میدیدی خیلی دلچسب بود . متشکرم از دیزاین آکادمی و رامین خطیبی عزیز

علی غفرانی

طراح محصول

حوزه‌ی دیزاین، تنها به فریم‌ها و طرح‌های جذاب در سرتاسر اینترنت محدود نیست و در پسِ بهترین محصولات، باید تجربه و اصول طراحیِ انسان‌محور را جستجو کرد. من در آکادمی دیزاین، مسئولیت‌پذیری، فعالانه گوش دادن و تعامل سازنده را فرا گرفتم و آموختم که علاوه بر مهارت‌های اجرایی، باید همیشه در حال آموختن باشیم. این، همان بذری بود که امروز در زندگی من جوانه زده...

محمدرضا منصوری

برنامه‌نویس موبایل

من قبل از این دوره های تئوری گذرونده بودم ولی دوره دیزاین آکادمی حالت تعاملی داشت و منو با چالش های جدیدی رو به رو کرد که خیلی بهم کمک کرد

ثمر شاملو

طراح محصول

دوره دیزاین برای من یک مسیر پرچالش و جذاب بود که باعث شد در این مسیر موضوعات جذاب و جدیدی رو که هیچ پیش زمینه ای ازشون نداشتم یاد بگیرم و بتونم از دانش و راهنمایی آقای خطیبی و منتورها بهره ببرم. مسیری که قطعاً به تلاش و تعهد احتیاج داره تا بشه در اون پیشرفت کرد.

یگانه یغمائیان

طراح محصول

دیزاین آکادمی برای من فقط شروع مسیر طراحی نبوده و با تاکید روی تعهد، کار تیمی و... به بهبود دیزاین زندگیم و شخصیتم کمک کرده. آشنایی و همراهیِ دوستانه‌ی افرادی که همگی توو کارشون درجه‌‌یک، حرفه‌ای و کاربلدن کمک بزرگ و مفیدی برای من و برای حرکت توی مسیر پرچالش و جذابِ دیزاین بوده و پیشرفت کنارشون قطعی‌ترین اتفاقه.

مهسا سدیری

طراح محصول

برای من دیزاین استودیو یه شروع جدید بود، در دورانی که دلم میخواست کار گروهی انجام بدم در زمینه علایقم و احساس تنهایی میکردم تیم دوسداشتنی بچه ها، بهم کمک کرد که برای شروع در تجربه ی جدید نترسم و قدم بذارم رو به جلو. دوس داشتم از نزدیک کنار اعضای استودیو باشم و باهاشون کار کنم اما امکانش نبود، دوره آنلاین ما یه طوری برگزار شد که در کنار استرس هامون برای نرسیدن اما کلی چیزهای جدید یاد گرفتیم، دانسته های قبلیمون تثبیت شد و همچنین احساس نکردیم از همدیگه دور هستیم. همگام باهم جلو رفتیم. الان دیگه من این تیمو از صمیم قلب دوست دارم و امیدوارم همیشه باهم همکاری کنیم.

وداد مسعودی

طراح محصول

شروع خوب تو هر کاری مهمه! تمام تردیدی که برای ورود به فضای دیزاین و انتخاب مسیر حرفه ای جدید داشتم به خاطر همراه شدن با بچه های تیم اکادمی دیزاین تبدیل شد به انگیزه.

پگاه حسنی

طراح محصول

به عقیده من راه رسیدن به حقیقت هرچیزی دقت و توجه به جزئیاته‌. دیزاین آکادمی برای من همراهی بود که نه تنها کمکم کرد وارد دنیای بدون توقف دیزاین بشم، بلکه راهنمای خوبی بود برای بهتر شناختن محیط اطرافم و ساخت یک ردپایِ اثرگذار تو دنیا

ریحانه خدایی

طراح محصول

مسیر دیزاین‌آکادمی برای من فارغ از هر دانش و مهارتی که در پی‌اش اومد، خلاصه شده در روابطی که تو چهارچوب اعتماد و تعهد شکل گرفته و موندگار شدن.

کیانا شهرضایی

طراح

نگار ذبیحیان

متخصص مارکتینگ

اینکه میخوای بری تو یه راه جدید که هیچی ازش نمیدونی یکم ترسناکه، یعنی فک میکنی اعتماد به نفسشو نداری و از کجا میخوای شروع کنی ؟؟؟ منم زمانی که میخواستم شروع کنم این ترس رو داشتم ولی با اینکه کلاسها مجازی بود من خیلی چیزا یاد گرفتم ،حتی وقت شناسی. خلاصه که دیزاین آکادمی جزو بهترین تجربه های من بود.

شیوا عصایی

طراح محصول

آکادمی دیزاین برای من شروع خیلی از تغییرات بود، تونستم با خودم روبرو بشم و مسیر تازه‌ای برای من آغاز شد که همچنان در اون مسیر هستم. بسیار خوشحال و باعث افتخارم هست که جزوی از این آکادمی هستم. سپاسگزارم بابت تمامی اتفاقات خوبی که برام رقم خورد.✨

بتسابه رازانی

من همیشه عاشق رنگ و طرح ها هستم، اما با کمک دوره دیزاین، دیدم به همه طرح ها و رنگ ها عوض شد و عمیق تر و کاربردی تر دیگه بهشون توجه میکنم.

محمدرضا پناهی

طراح محصول

برای من که تقریبا خاطره خوبی از کلاس و دوره و درس نداشتم، شرکت در دوره طراحی محصول دیزاین آکادمی از بهترین تجربیاتم بود. شرکت در این دوره باعث شد تا روند زندگی و شغلی‌ام خیلی تغییر بکنه و وارد دنیای جدیدی بشم.

سما دربانی

طراح محصول

تغییر شیوه نگرش به مسائل، بررسی مشکلات از نقطه نظر طراحی و پی بردن به تفکری که پشت ساده ترین محصولات است، برای من از بزرگترین دستاوردهای دیزاین استودیو بود. در دیزاین استودیو کار با یک تیم حرفه ای را تجربه می کنید.

رشید مسعودی

طراح محصول

آشنایی با مفهوم و نوع تفکرِ دیزاین، برای من از اون جنس اتفاقاتی بود که به خودم گفتم "چرا تا الان این دیدگاه رو نسبت به مسائل نداشتم". شبیه به اون بدیهیاتی که تا یکی بهت گوشزد نکنه به چشمت نمیاد. دیزاین شبیه بازیکنی هست که بازیش به چشم نمیاد ولی تاثیر خودش رو به بهترین شکل میزاره! نمیدونم برای دیزاین، دیزاین آکادمی سریع ترین راهِ یا نه ولی قطعا حرفه ای ترین راه هست.

فیروزه ایمانی

طراح محصول

تغییر فیلد کاری هیچ وقت راحت نیست اما برای من که عاشق یادگرفتن مهارت‌های جدید تو زمینه‌های مختلف هستم، شروع یک مسیر تازه بود. با دیزاین آکادمی وارد دنیای جذاب ‌UX و فرایند طراحی محصول شدم. از زمان شروع تا الان که به صورت حرفه‌ای تو این حوزه کار می‌کنم، سعی کردم تا با مطالعه و تمرین یاد بگیرم که از دریچه‌ای جدید به همه چیز نگاه کنم و این رویکرد رو نه فقط در طراحی بلکه تو زندگی روزمره‌ام هم بکار بگیرم.

گلناز اسدالله‌زاده

طراح محصول

این دوره ساختار ذهنی من رو از ۰ ٫ ۱ بودن خارج کرد یاد گرفتم بهتر ببینم و بیشتر دقت کنم

راضیه مرادی

طراح محصول

ریزبینی و دقت به جزئیات خیلی مهمه. چیزی که تو دوره‌ی آکادمی دیزاین در کنار هم و در کنار خیلی مسائل دیگه با هم تمرین کردیم

حسین میرزاده

طراح محصول

آکادمی و دوره‌ی دوم به مانند فانوسی برای مسیر زندگی و کاری من بود. راه پیش‌رو رو برام روشن کرد و از سردرگمی و ابهام روزهای قبل نجاتم داد. اصولی رو برای من پیاده کرد که موفقیت در هر عرصه‌ای رو برام امکان‌پذیر می‌کنه. کافیه تصمیم بگیرم و از آموخته‌هام استفاده کنم.

آیدا جلبی

طراح محصول

خب من اولش هیچ ایده ای درمورد دیزاین نداشتم و یادمه به هرکی میرسیدم میگفتم دنبال یه ترکیب از هنر و کامپیوترم... دیزاین ترکیب هنر و کامپیوتر نشد واسم، ترکیب زندگی و لذت شد با یه شروع عالی به کمک آقای خطیبی

شادی فرزان‌کیا

تحلیل‌گر داده

نیما حکیم رابط

طراح ارشد محصول